SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Med glädje och stolthet ger vi förutsättningar åt alla

Spelade matcher
APRIL 2022
 
30
10:00
lör
10:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllviken   -      
 
24
15:00
sön
15:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Höllviken Gårdarike IBF
10  -  11
24
12:30
sön
12:30    
HJ18/P16, Killebäckshallen
IBK Lund P06 - Munka-Ljungby IBK  -      
23
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllviken IBF P06/07 - 2  -      
23
10:00
lör
10:00    
POJKAR 11/12 , Bortamatch
Frosta IBK - Munka-Ljungby IBK  -      
22
20:00
fre
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF P06/07 - 1  -      
21
19:30
tor
19:30    
, Skurups Sparbank Arena
» 
Skurups IBK - Munka-Ljungby IBK
3  -  7  
 
16
10:20
lör
10:20    
FLICKOR 06/07/08, Helsingborgs Arena C
Höganäs - Munka-Ljungby IBK  -      
15
16:00
fre
16:00    
FLICKOR 06/07/08, Bortamatch
Åstorp/Kvidinge - Munka-Ljungby IBK  -      
 
04
19:30
mån
19:30    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllviken   -      
 
02
09:45
lör
09:45    
POJKAR 08/09, Lerbäckshallen i Lund
Skånemästerskap 2022 - Munka-Ljungby IBK  -      
MARS 2022
 
31
20:00
tor
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Fbc engelholm - Munka-Ljungby IBK  -      
30
18:30
ons
18:30    
HJ18/P16, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK P07 - Munka-Ljungby IBK  -      
 
27
15:15
sön
15:15    
, Landskronas idrottshall
» 
Höllviken IBF - Munka-Ljungby IBK
2  -  6  
27
13:15
sön
13:15    
, Landskronas idrottshall
» 
Munka-Ljungby IBK - Fc Helsingborg p05
4  -  2  
26
17:30
lör
17:30    
FLICKOR 09/10/11, Lerbäckshallen A
IBK Lund F09 SÖ - Munka-Ljungby IBK F09-115  -  0  
26
16:00
lör
16:00    
FLICKOR 09/10/11, Lerbäckshallen A
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Höganäs IBF F2009-114  -  3  
26
14:45
lör
14:45    
FLICKOR 06/07/08, Åstorps Sporthall
Munka-Ljungby IBK F07 - Båstads GIF Flickor 07/090  -  0  
26
14:00
lör
14:00    
, Landskronas idrottshall
» 
Munka-Ljungby IBK - Hofterups IBF
8  -  2  
26
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 06/07/08, Åstorps Sporthall
Gantofta IBK F06 - Munka-Ljungby IBK F074  -  5  
26
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 09/10/11, Lerbäckshallen A
Munka-Ljungby IBK F09-11 - IBK Lund F09 SÖ0  -  16
26
12:45
lör
12:45    
, Landskrona idrottshall
» 
Höllviken IBF - Munka-Ljungby IBK
3  -  4  
26
11:15
lör
11:15    
FLICKOR 09/10/11, Lerbäckshallen A
Höganäs IBF F2009-11 - Munka-Ljungby IBK F09-112  -  1  
26
10:30
lör
10:30    
FLICKOR 06/07/08, Åstorps Sporthall
IBK Lund F2008/09 SÖ - Munka-Ljungby IBK F072  -  3  
26
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 12/13/14, Bortamatch
FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK  -      
26
10:00
lör
10:00    
, Landskrona idrottshall
» 
Munka-Ljungby IBK - IBK Landskrona
2  -  1  
26
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 06/07/08, Åstorp Sporthall
Munka-Ljungby IBK F07 - Åstorp/Kvidinge IBS F07/081  -  4  
26
07:30
lör
07:30    
FLICKOR 04/05, Bortamatch
Stanstad - Munka-Ljungby IBK  -      
25
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK  -      
22
20:00
tis
20:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Röke IBK
6  -  3  
 
20
20:00
sön
20:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg
6  -  1  
20
17:00
sön
17:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Kävlinge AIK5  -  4  
20
16:00
sön
16:00    
FLICKOR 06/07/08, Strandängsskolan
Båstads GIF F07/09 - Munka-Ljungby IBK F073  -  3  
20
16:00
sön
16:00    
HJ18/P16, Stadions Sporthall
Malmö FBC P06 Svart - Munka-Ljungby IBK4  -  5  
20
15:00
sön
15:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund P09 Sandby11  -  0  
20
13:50
sön
13:50    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - Hjärnarps IBK P10-11  -      
20
11:50
sön
11:50    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
IBK Landskrona P11 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
20
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12  -      
19
16:30
lör
16:30    
, Bjärehovhallen
» 
Bjärreds IBK - Munka-Ljungby IBK
3  -  7  
19
16:00
lör
16:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Perstorp Bälinge IK P083  -  10
19
15:00
lör
15:00    
HERRAR DIV.3, Klippans Idrottshall
Åby IBK Klippan - Munka-Ljungby IBK B8  -  8  
19
14:30
lör
14:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK P078  -  2  
19
13:30
lör
13:30    
POJKAR 13, Harlyckans Sporthall
Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF P13 + Gantofta  -      
19
11:45
lör
11:45    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - IBK Lund F05/06S2  -  3  
18
19:30
fre
19:30    
DAMER DIV.2, Bortamatch
IBK Lund - Munka-Ljungby IBK  -      
 
13
17:45
sön
17:45    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK lun  -      
13
16:30
sön
16:30    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Hovslätts IK
5  -  6  
13
16:30
sön
16:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Hovslätts IK5  -  6  
13
13:50
sön
13:50    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC F09-10 Svart  -      
13
13:30
sön
13:30    
HJ18/P16, Västergårdshallen
FC Helsingborg P06-Svart - Munka-Ljungby IBK1  -  7  
13
12:30
sön
12:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Åkarps IBK F10/11 - Munka-Ljungby IBK  -      
13
12:30
sön
12:30    
HERRAR DIV.1, Lerbäckshallen A
IBK Lund Elit - Munka-Ljungby IBK6  -  2  
13
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC F09-10 Svart  -      
12
17:15
lör
17:15    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P09/10 - IBK Lund P09 Sandby11  -  5  
12
15:30
lör
15:30    
POJKAR 10, Mariahallen
FC Helsingborg P08/09 A - Munka-Ljungby IBK8  -  4  
12
15:00
lör
15:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Frosta IBF
6  -  0  
12
14:00
lör
14:00    
POJKAR 11/12 , T4 Sporthall
Munka-Ljungby IBK 1 - Frosta IBF P11/12-1  -      
12
13:45
lör
13:45    
POJKAR 08/09, Halörhallen
Höllvikens IBF P08 - Munka-Ljungby IBK2  -  5  
12
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - Malmö FBC F06-084  -  4  
12
13:00
lör
13:00    
POJKAR 11/12 , T4 Sporthall
Röke IBK P11-12 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
12
11:15
lör
11:15    
FLICKOR 04/05, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F05-07 - Munka-Ljungby IBK F044  -  2  
11
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Munka-Ljungby IBK B2  -  8  
11
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBK Finn (Lund)16  -  5  
09
19:30
ons
19:30    
POJKAR 10, Östratornhallen
IBK Lund P09 L - Munka-Ljungby IBK P09/102  -  12
08
20:00
tis
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBK Osby11  -  6  
08
20:00
tis
20:00    
, Ängelholms Idrottshall
» 
FBC Engelholm - Munka-Ljungby IBK
3  -  8  
 
06
18:00
sön
18:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-21  -  5  
06
16:30
sön
16:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund P06 S9  -  2  
06
16:00
sön
16:00    
, Lerbäckshallen A
» 
IBK Lund - Munka-Ljungby IBK
3  -  13
06
15:00
sön
15:00    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - FC Helsingborg F05-072  -  2  
06
13:30
sön
13:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC P07-086  -  4  
06
11:15
sön
11:15    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Hjärnarps IBK P12 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
06
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P12  -      
06
10:30
sön
10:30    
POJKAR 13, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12/P13 - FBC Engelholm P12 + Hjärnarp  -      
05
17:00
lör
17:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK UTGÅTT  -      
05
16:00
lör
16:00    
HERRAR DIV.3, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC B - Munka-Ljungby IBK B1  -  13
05
13:30
lör
13:30    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Fagerhult Habo IBK
8  -  3  
05
13:30
lör
13:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Fagerhult Habo IBK8  -  3  
05
11:30
lör
11:30    
FLICKOR 06/07/08, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Munka-Ljungby IBK F073  -  6  
05
11:15
lör
11:15    
Innebandyskolan, Strövelstorpshallen
FC Helsingborg P13 svart 1 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
05
11:00
lör
11:00    
FLICKOR 09/10/11, T4 Sporthall
Munka-Ljungby IBK F10 - Röke IBK F10-12  -      
05
10:30
lör
10:30    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBK Lund B7  -  3  
05
10:30
lör
10:30    
Innebandyskolan, Strövelstorpshallen
Hjärnarps IBK PF13-14 - FC Helsingborg P13 svart A  -      
05
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 09/10/11, T4 Sporthall
Röke - Munka-Ljungby IBK F10  -      
05
10:00
lör
10:00    
POJKAR 10, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Munka-Ljungby IBK P09/102  -  7  
05
09:45
lör
09:45    
Innebandyskolan, Strövelstorpshallen
FC Helsingborg P13 svart 1 - Åstorp/Kvidinge IBS P13/14 Vit  -      
05
09:00
lör
09:00    
Innebandyskolan, Strövelstorpshallen
FBC Engelholm P13 - FC Helsingborg P13 svart 1  -      
04
20:00
fre
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Röke IBK P065  -  4  
02
20:00
ons
20:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Mölndals IBF7  -  2  
01
19:45
tis
19:45    
Bokning, Wallenstam Arena A
Bokning » 
Pixbo Wallenstam IBF - Munka-Ljungby IBK
4  -  4  
01
19:45
tis
19:45    
DAMER DIV.1, Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF - Munka-Ljungby IBK4  -  4  
FEBRUARI 2022
 
28
17:30
mån
17:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Häljarps  -      
28
17:30
mån
17:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - Häljarps SK F084  -  4  
 
27
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Landskrona8  -  5  
27
13:30
sön
13:30    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Emmaljunga GOOIF  -      
26
16:00
lör
16:00    
Bokning, KIFAB Arena
Bokning » 
FBC Kalmarsund - Munka-Ljungby IBK
10  -  4  
26
16:00
lör
16:00    
DAMER DIV.1, KIFAB Arena
FBC Kalmarsund - Munka-Ljungby IBK10  -  4  
26
11:00
lör
11:00    
HERRAR JAS, Halörhallen
Höllvikens IBF - Munka-Ljungby IBK7  -  5  
23
19:30
ons
19:30    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Växjö IBK
4  -  2  
23
19:30
ons
19:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Växjö IBK4  -  2  
22
20:00
tis
20:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Varla IBK5  -  2  
 
20
18:30
sön
18:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - VV-84 SK Bjuv 06-083  -  1  
20
12:00
sön
12:00    
POJKAR 08/09, Bråhögshallen
IK Stanstad P08/09 - Munka-Ljungby IBK2  -  6  
20
10:00
sön
10:00    
HJ18/P16, Qpoolen
Röke IBK P06 - Munka-Ljungby IBK1  -  8  
19
14:00
lör
14:00    
Bokning, Oskarshamns Sporthall A-hall
Bokning » 
Craftstadens IBK Oskarshamn - Munka-Ljungby IBK
7  -  1  
19
14:00
lör
14:00    
DAMER DIV.1, Oskarshamns Sporthall A-hall
Craftstadens IBK Oskarshamn - Munka-Ljungby IBK7  -  1  
19
14:00
lör
14:00    
HERRAR DIV.1, Olofströms Sporthall
Olofströms IBK - Munka-Ljungby IBK5  -  9  
19
12:00
lör
12:00    
DAMER DIV.2, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK B4  -  6  
18
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK B8  -  7  
17
19:00
tor
19:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund/Elit1  -  4  
17
16:45
tor
16:45    
FLICKOR 04/05, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK F04/05 - Munka-Ljungby IBK F041  -  1  
16
19:00
ons
19:00    
HERRAR DIV.1, Halmstad Arena A 2
Halmstads IBK - Munka-Ljungby IBK1  -  6  
 
13
15:30
sön
15:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC P06 Magenta8  -  4  
13
14:00
sön
14:00    
FLICKOR 06/07/08, Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona F07/08 - Munka-Ljungby IBK F072  -  4  
13
14:00
sön
14:00    
HERRAR DIV.1, Björlanda Idrottshall
IK Zenith - Munka-Ljungby IBK5  -  10
13
12:30
sön
12:30    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Åby IBK Klippan7  -  3  
13
11:30
sön
11:30    
POJKAR 13, Brogårdaskolan
Lönsboda IBK P/F13 - Munka-Ljungby IBK  -      
13
11:05
sön
11:05    
FLICKOR 09/10/11, Höganäs Sportcenter B
Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F9-11  -      
13
11:00
sön
11:00    
POJKAR 11/12 , Höörs Idrottshall
Munka-Ljungby IBK 1 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd  -      
13
10:45
sön
10:45    
POJKAR 13, Brogårdaskolan
Munka-Ljungby IBK - VV-84 SK Bjuv 12/13  -      
13
10:30
sön
10:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Willands IBK P08/093  -  3  
13
10:15
sön
10:15    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Höganäs - Munka-Ljungby IBK  -      
13
10:10
sön
10:10    
FLICKOR 09/10/11, Höganäs Sportcenter B
Malmhaug IBF F09-10 - Munka-Ljungby IBK  -      
13
10:00
sön
10:00    
POJKAR 11/12 , Höörs Idrottshall
Frosta IBF P11/12-1 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
13
10:00
sön
10:00    
POJKAR 11/12 , Strandängsskolan
Munka-Ljungby IBK 2 - FC Helsingborg P11/12  -      
13
10:00
sön
10:00    
POJKAR 13, Brogårdaskolan i Bjuv
Lönsboda IBK P/F13 & VV84 - Munka-Ljungby IBK  -      
13
09:00
sön
09:00    
POJKAR 10, Qpoolen
Röke IBK P09 - Munka-Ljungby IBK2  -  4  
13
09:00
sön
09:00    
POJKAR 11/12 , Strandängsskolan
Båstads GIF P 10/11 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
12
15:15
lör
15:15    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Lindome IBK
3  -  6  
12
15:15
lör
15:15    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lindome IBK3  -  6  
12
14:00
lör
14:00    
HERRAR JAS, Ankarhallen
Träslövsläge IF - Munka-Ljungby IBK3  -  3  
12
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - Urdraget lag (Åstorp/Kvidinge)  -      
12
13:00
lör
13:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P09/10 - Lomma FBC P092  -  8  
11
20:00
fre
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF P06/07-15  -  1  
09
20:00
ons
20:00    
, Gottorpshallen
» 
Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK
0  -  8  
08
20:00
tis
20:00    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - IBK Göteborg
2  -  11
08
20:00
tis
20:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Göteborg2  -  11
08
19:00
tis
19:00    
, Brogårdaskolan
» 
VV-84 SK Bjuv - Munka-Ljungby IBK
3  -  5  
 
06
18:00
sön
18:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P065  -  2  
06
14:45
sön
14:45    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - Lomma FBC F056  -  0  
06
14:00
sön
14:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - Bjärreds IBK F06/08-21  -  2  
06
13:15
sön
13:15    
POJKAR 11/12 , Norrehedshallen
Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
06
13:15
sön
13:15    
POJKAR 13, Norrehedshallen
Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
06
12:30
sön
12:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Båstads GIF F10-12 - Munka-Ljungby IBK F10  -      
06
12:30
sön
12:30    
POJKAR 11/12 , Bortamatch Norrehedshallen
Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P  -      
06
12:30
sön
12:30    
POJKAR 13, Norrehedshallen
Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P  -      
06
11:00
sön
11:00    
POJKAR 10, Kristianstad Arena
Willands IBK P08/09-2 - Munka-Ljungby IBK P09/108  -  6  
06
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F10 - FBC Engelholm F10  -      
05
15:30
lör
15:30    
, Halörhallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Warberg IC
2  -  5  
05
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Gyahallen
Höllvikens IBF P06/07-2 - Munka-Ljungby IBK5  -  3  
05
12:30
lör
12:30    
, Halörhallen
» 
Höllviken IBF - Munka-Ljungby IBK
3  -  2  
04
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Frosta IBF5  -  3  
03
20:00
tor
20:00    
DAMER DIV.2, Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC C - Munka-Ljungby IBK B  -      
02
20:00
ons
20:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Warberg IBF4  -  4  
01
20:00
tis
20:00    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit
0  -  6  
01
20:00
tis
20:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit0  -  6  
01
19:45
tis
19:45    
HERRAR DIV.3, Sundsbrohallen
Malmhaug IBF B - Munka-Ljungby IBK B5  -  12
JANUARI 2022
 
30
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF - Munka-Ljungby IBK4  -  5  
30
13:00
sön
13:00    
POJKAR 08/09, Burlövs Sporthall
Åkarps IBK P08/09 - Munka-Ljungby IBK5  -  7  
30
12:45
sön
12:45    
Innebandyskolan, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 1 - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
30
11:30
sön
11:30    
Innebandyskolan, Brogårdaskolan
FC Helsingborg P14 svart - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
30
10:45
sön
10:45    
Innebandyskolan, Brogårdaskolan
FC Helsingborg P14 blå - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
30
10:00
sön
10:00    
Innebandyskolan, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv 13-14 röd - Hjärnarps IBK PF13-14  -      
30
09:45
sön
09:45    
FLICKOR 04/05, Bråhögshallen
IK Stanstad F06/07 - Munka-Ljungby IBK F042  -  1  
30
sön
00:00    
FLICKOR 06/07/08, Bortamatch
Urdraget lag (Svedala) - Munka-Ljungby IBK F07  -      
30
sön
00:00    
POJKAR 08/09, Bortamatch
IBK Lund P09 Sandby - Munka-Ljungby IBK0  -  5  
29
15:00
lör
15:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Häljarps SK F09/10 - Munka-Ljungby IBK  -      
29
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F9-11  -      
28
18:30
fre
18:30    
POJKAR 10, Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona P09 - Munka-Ljungby IBK P09/104  -  8  
26
19:00
ons
19:00    
HERRAR DIV.3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Munka-Ljungby IBK B6  -  12
 
23
18:30
sön
18:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Eslövs IBF FP06/078  -  3  
23
13:45
sön
13:45    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC P06 Svart2  -  4  
23
11:15
sön
11:15    
Innebandyskolan, Strandängsskolan
Urdraget lag (Båstad vit) - Munka-Ljungby IBK 1  -      
23
10:30
sön
10:30    
Innebandyskolan, Strandängsskolan
Munka-Ljungby IBK 1 - Urdraget lag (Båstad vit)  -      
23
09:45
sön
09:45    
Innebandyskolan, Strandängsskolan
Munka-Ljungby IBK 1 - FBC Engelholm P13  -      
23
09:00
sön
09:00    
Innebandyskolan, Strandängsskolan
Hjärnarps IBK PF13-14 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
22
18:00
lör
18:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Fc Helsingborg P05
6  -  2  
22
15:15
lör
15:15    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Lindås Rasta IBK
2  -  3  
22
15:15
lör
15:15    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lindås Rasta IBK2  -  3  
22
15:00
lör
15:00    
POJKAR 11/12 , Lödde Idrottshall
Munka-Ljungby IBK 2 - Hofterups IBF P11-12-1  -      
22
14:00
lör
14:00    
POJKAR 10, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P10 - Munka-Ljungby IBK12  -  3  
22
14:00
lör
14:00    
POJKAR 11/12 , Lödde Idrottshall
Hjärnarps IBK P10-11 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
22
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 04/05, Vipeholmshallen
IBK Lund F05/06S - Munka-Ljungby IBK F042  -  3  
22
12:00
lör
12:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P09/10 - Malmö FBC P096  -  3  
21
fre
00:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Lönsboda IBK3  -  3  
19
17:15
ons
17:15    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - FBC Engelholm F05-071  -  3  
 
16
14:00
sön
14:00    
HJ18/P16, Sallerupshallen
Eslövs IBF FP06/07 - Munka-Ljungby IBK1  -  11
16
14:00
sön
14:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Förslövs IF P/F 09-11 Röd1  -  3  
16
12:30
sön
12:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
IBK Osby - Munka-Ljungby IBK 1  -      
16
11:00
sön
11:00    
FLICKOR 09/10/11, Brogårdaskolan
Munka-Ljungby IBK - VV-84 SK Bjuv 09-10  -      
16
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 1 - Emmaljunga GOIF P11  -      
16
10:00
sön
10:00    
FLICKOR 09/10/11, Brogårdaskolan
IBK Lund F10/11 Dalby - Munka-Ljungby IBK  -      
16
sön
00:00    
DAMER DIV.2, Bortamatch
IBK Lund B - Munka-Ljungby IBK B3  -  4  
15
16:30
lör
16:30    
FLICKOR 09/10/11, Osby Sporthall
Munka-Ljungby IBK F10 - IBK Osby F10  -      
15
15:30
lör
15:30    
FLICKOR 09/10/11, Osby Sporthall
Höganäs IBF F11 - Munka-Ljungby IBK F10  -      
15
15:00
lör
15:00    
Bokning, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Bokning » 
Warberg IBF - Munka-Ljungby IBK
7  -  4  
15
15:00
lör
15:00    
DAMER DIV.1, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Warberg IBF - Munka-Ljungby IBK7  -  4  
15
13:45
lör
13:45    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Hjärnarps IBK P12 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
15
13:30
lör
13:30    
POJKAR 08/09, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P07-08 - Munka-Ljungby IBK2  -  12
15
13:00
lör
13:00    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12 - Båstads GIF PF 12/13 vit  -      
15
12:00
lör
12:00    
FLICKOR 06/07/08, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK F07/08 - Munka-Ljungby IBK F075  -  4  
15
11:30
lör
11:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg P06-Svart6  -  3  
15
10:45
lör
10:45    
FLICKOR 04/05, Västergårdshallen
FC Helsingborg F05-07 - Munka-Ljungby IBK F041  -  4  
11
20:00
tis
20:00    
HERRAR JAS, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK3  -  4  
 
09
12:00
sön
12:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Växjö i  -      
08
12:00
lör
12:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lindås  -      
DECEMBER 2021
 
28
12:00
tis
12:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - CL98  -      
 
19
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FBC Partille3  -  4  
19
13:00
sön
13:00    
POJKAR 13, Förslövs Idrottshall
Förslövs IF P/F12-14 Vit - Munka-Ljungby IBK  -      
19
11:30
sön
11:30    
POJKAR 10, Höganäs Sportcenter B
Munka-Ljungby IBK P09/10 - Höganäs IBF P10  -      
19
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10, Höganäs Sportcenter B
FBC Engelholm P11 Blå - Munka-Ljungby IBK  -      
19
09:00
sön
09:00    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - Bjärreds IBK F04/054  -  1  
19
sön
00:00    
HJ18/P16, Bortamatch
IBK Lund P06 S - Munka-Ljungby IBK5  -  4  
19
sön
00:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IK Stanstad P08/09  -      
18
17:00
lör
17:00    
Bokning, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Bokning » 
Hovslätts IK - Munka-Ljungby IBK
1  -  2  
18
17:00
lör
17:00    
DAMER DIV.1, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Hovslätts IK - Munka-Ljungby IBK1  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
HERRAR JAS, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK4  -  6  
18
13:15
lör
13:15    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Malmhaug IBF5  -  6  
18
11:30
lör
11:30    
POJKAR 11/12 , Höganäs Sportcenter B
Munka-Ljungby IBK 2 - Höganäs IBF P12  -      
18
10:30
lör
10:30    
POJKAR 11/12 , Höganäs Sportcenter B
FC Helsingborg P11 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
17
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Bjärreds IBK B7  -  0  
 
12
16:00
sön
16:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Åby IBK Klippan4  -  7  
12
16:00
sön
16:00    
FLICKOR 09/10/11, Killebäckshallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön  -      
12
16:00
sön
16:00    
HJ18/P16, Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P06 Magenta - Munka-Ljungby IBK2  -  2  
12
15:00
sön
15:00    
FLICKOR 09/10/11, Killebäckshallen
Åkarps IBK F10/11 - Munka-Ljungby IBK  -      
12
12:00
sön
12:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - Båstads GIF F07/091  -  4  
12
10:30
sön
10:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Emmaljunga GOIF P08/095  -  4  
12
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Emmaljunga GOIF P08/095  -  4  
11
15:45
lör
15:45    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - FBC Kalmarsund
1  -  7  
11
15:45
lör
15:45    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FBC Kalmarsund1  -  7  
11
14:00
lör
14:00    
POJKAR 08/09, Nosabyhallen
Willands IBK P08/09 - Munka-Ljungby IBK1  -  5  
11
13:00
lör
13:00    
HERRAR DIV.1, Lindälvshallen
Varla IBK - Munka-Ljungby IBK6  -  10
11
13:00
lör
13:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Bjärreds IBK
3  -  8  
11
12:30
lör
12:30    
, Helsingborg Arena B
» 
FC Helsingborg P05 - Munka-Ljungby IBK
3  -  9  
10
17:00
fre
17:00    
Innebandyskolan, Bortamatch
 
Åstorp - Munka-Ljungby IBK  -      
10
fre
00:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Åby IBK Klippan5  -  0  
08
20:00
ons
20:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - VV84
17  -  2  
07
20:10
tis
20:10    
Bokning, Helsingborg Arena B
Bokning » 
FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK
1  -  14
07
20:10
tis
20:10    
DAMER DIV.1, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK1  -  14
 
05
14:00
sön
14:00    
POJKAR 10, Norrehedshallen
FBC Viljan PF09 - Munka-Ljungby IBK  -      
05
12:45
sön
12:45    
HERRAR JAS, Lindälvshallen
Varla IBK - Munka-Ljungby IBK0  -  7  
05
12:30
sön
12:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Willands IBK PF12 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
05
12:15
sön
12:15    
Innebandyskolan, Åstorps Sporthall
VV-84 SK Bjuv 13-14 röd - Åstorp/Kvidinge IBS P13/14 Vit  -      
05
12:00
sön
12:00    
HJ18/P16, Qpoolen
Röke IBK P06 - Munka-Ljungby IBK4  -  5  
05
11:30
sön
11:30    
Innebandyskolan, Åstorps Sporthall
FBC Engelholm P14-2 - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
05
10:40
sön
10:40    
Innebandyskolan, Åstorps Sporthall
VV-84 SK Bjuv 13-14 röd - Åstorp/Kvidinge IBS P13/14 Vit  -      
05
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
 
Munka-Ljungby IBK -   -      
05
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 1 - Frosta IBF P11/12-1  -      
05
10:00
sön
10:00    
Innebandyskolan, Åstorps Sporthall
FBC Engelholm P14-1 - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
04
15:15
lör
15:15    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Warberg IBF
3  -  8  
04
15:15
lör
15:15    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Warberg IBF3  -  8  
04
14:30
lör
14:30    
, Höörs Idrottshall
» 
Frosta IBF - Munka-Ljungby IBK
5  -  9  
04
13:30
lör
13:30    
FLICKOR 06/07/08, Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC F06-08 - Munka-Ljungby IBK F072  -  7  
04
13:00
lör
13:00    
HERRAR DIV.3, Vipeholmshallen
IBK Finn (Lund) - Munka-Ljungby IBK B6  -  11
04
12:30
lör
12:30    
POJKAR 08/09, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P09 - Munka-Ljungby IBK7  -  8  
04
12:30
lör
12:30    
POJKAR 10, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P09 - Munka-Ljungby IBK7  -  8  
04
12:15
lör
12:15    
FLICKOR 04/05, Slättängshallen
Lomma FBC F05 - Munka-Ljungby IBK F041  -  5  
04
10:45
lör
10:45    
POJKAR 11/12 , Ugglehallen
FBC Engelholm P12 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
04
10:30
lör
10:30    
FLICKOR 09/10/11, Lönsboda Sporthall
Munka-Ljungby IBK F10 - Gantofta IBK F11-1  -      
04
10:30
lör
10:30    
HJ18/P16, Hallörhallen
Höllviken IBF - Munka-Ljungby IBK  -      
04
10:00
lör
10:00    
POJKAR 11/12 , Ugglehallen
Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P13  -      
04
10:00
lör
10:00    
POJKAR 13, Bortamatch
MIBK P12/P13 - FBC Engelholm P13  -      
04
09:30
lör
09:30    
FLICKOR 09/10/11, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK F-10 - Munka-Ljungby IBK F10  -      
03
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Korsbackahallen
Kävlinge AIK - Munka-Ljungby IBK B6  -  1  
02
20:00
tor
20:00    
, Sallerupshallen
» 
Eslöv IBF - Munka-Ljungby IBK
3  -  6  
02
18:15
tor
18:15    
HJ18/P16, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK  -      
01
19:00
ons
19:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - FBC Engelholm
7  -  5  
NOVEMBER 2021
 
28
20:00
sön
20:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - Åstorp/Kvidinge IBS F07/082  -  1  
28
17:15
sön
17:15    
FLICKOR 04/05, TA NER SARG EFTER MATCH
Munka-Ljungby IBK F04 - IK Stanstad F06/076  -  5  
28
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit5  -  9  
28
10:30
sön
10:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-24  -  4  
28
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P09/104  -  4  
27
16:30
lör
16:30    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Malmö FBC C  -      
27
15:15
lör
15:15    
HJ18/P16, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Munka-Ljungby IBK4  -  5  
27
14:30
lör
14:30    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund
4  -  2  
27
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åkarps IBK P08/0910  -  4  
27
10:00
lör
10:00    
FLICKOR 09/10/11, T4 Sporthall
Munka-Ljungby IBK F10 - FC Helsingborg F10  -      
27
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 09/10/11, T4 Sporthall
Röke IBK F10-12 - Munka-Ljungby IBK F10  -      
26
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Malmö FBC B8  -  2  
 
21
16:30
sön
16:30    
HJ18/P16, Kirsebergs sporthall
Malmö FBC P06 Svart - Munka-Ljungby IBK  -      
21
13:00
sön
13:00    
Bokning, Habo Sporthall A
Bokning » 
Fagerhult Habo IBK - Munka-Ljungby IBK
3  -  6  
21
13:00
sön
13:00    
DAMER DIV.1, Habo Sporthall A
Fagerhult Habo IBK - Munka-Ljungby IBK3  -  6  
21
13:00
sön
13:00    
POJKAR 11/12 , FORUM Örkelljunga
Urdraget lag (Åby) - Munka-Ljungby IBK 1  -      
21
12:30
sön
12:30    
, Qpoolen
» 
Röke IBK - Munka-Ljungby IBK
6  -  6  
21
12:30
sön
12:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Höganäs IBF P11 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
21
12:15
sön
12:15    
POJKAR 11/12 , FORUM Örkelljunga
Munka-Ljungby IBK 1 - Frosta IBF P11/12-1  -      
21
11:40
sön
11:40    
FLICKOR 09/10/11, Bjärehovhallen
IBK Lund F 10/11 SÖ - Munka-Ljungby IBK  -      
21
11:00
sön
11:00    
FLICKOR 09/10/11, Bjärehovhallen
Munka-Ljungby IBK - Bjärreds IBK F09/10  -      
21
11:00
sön
11:00    
FLICKOR 09/10/11, Bjärehovhallen
Munka-Ljungby IBK - Malmhaug IBF F09-10  -      
21
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
 
Munka-Ljungby IBK -   -      
21
10:30
sön
10:30    
POJKAR 11/12 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12  -      
21
10:00
sön
10:00    
FLICKOR 09/10/11, Bjärehovhallen
Malmhaug IBF F09-10 - Munka-Ljungby IBK  -      
21
09:00
sön
09:00    
FLICKOR 09/10/11, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F09-10  -      
21
07:45
sön
07:45    
FLICKOR 06/07/08, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv 06-08 - Munka-Ljungby IBK F070  -  3  
21
sön
00:00    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - IBK Lund F05/06S4  -  4  
20
16:15
lör
16:15    
Innebandyskolan, Toftahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - FBC Engelholm P14-1  -      
20
15:30
lör
15:30    
Innebandyskolan, Toftahallen
FC Helsingborg P13 svart A - Munka-Ljungby IBK 2  -      
20
15:00
lör
15:00    
HERRAR DIV.1, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK UTGÅTT - Munka-Ljungby IBK  -      
20
15:00
lör
15:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF6  -  6  
20
14:40
lör
14:40    
Innebandyskolan, Toftahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - FBC Engelholm P14-2  -      
20
14:00
lör
14:00    
Innebandyskolan, Toftahallen
FC Helsingborg P13 svart 1 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
20
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund P09 Sandby6  -  5  
20
12:00
lör
12:00    
HJ18/P16, Stadions sporthall
Malmö P06 Magenta - Munka-Ljungby IBK  -      
19
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBK Genarp7  -  6  
17
18:45
ons
18:45    
FLICKOR 04/05, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F05-07 - Munka-Ljungby IBK F042  -  1  
 
14
17:15
sön
17:15    
FLICKOR 04/05, TA NER SARG EFTER MATCH
Munka-Ljungby IBK F04 - FC Helsingborg F05-075  -  2  
14
16:30
sön
16:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - åstorp  -      
14
14:00
sön
14:00    
POJKAR 08/09, Gyahallen
Höllvikens IBF P08 - Munka-Ljungby IBK4  -  10
14
13:30
sön
13:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - IBK Landskrona F07/082  -  1  
14
13:00
sön
13:00    
HERRAR DIV.1, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK3  -  11
14
12:00
sön
12:00    
POJKAR 13, Munkahallen
Gantofta IBK P13-2 - Munka-Ljungby IBK  -      
14
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10, Qpoolen
Röke IBK P09 - Munka-Ljungby IBK7  -  8  
14
10:00
sön
10:00    
POJKAR 13, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Gantofta IBK P13-2  -      
13
16:30
lör
16:30    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF P06/07-28  -  1  
13
15:00
lör
15:00    
DAMER DIV.2, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Munka-Ljungby IBK B4  -  2  
13
15:00
lör
15:00    
POJKAR 11/12 , Höörs Idrottshall
Munka-Ljungby IBK 1 - Vakant  -      
13
14:00
lör
14:00    
POJKAR 11/12 , Höörs Idrottshall
Frosta IBF P11/12-1 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
13
13:00
lör
13:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Röke IBK P10  -      
13
11:30
lör
11:30    
POJKAR 11/12 , Bortamatch
Frosta - Munka-Ljungby IBK  -      
13
10:30
lör
10:30    
POJKAR 11/12 , Strövelstorpshallen
Båstads GIF PF 12/13 vit - Munka-Ljungby IBK P12  -      
13
10:30
lör
10:30    
POJKAR 13, Strövelstorpshallen
Båstads GIF PF 12/13 vit - Munka-Ljungby IBK P12  -      
13
09:45
lör
09:45    
POJKAR 11/12 , Strövelstorpshallen
Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P13  -      
13
09:45
lör
09:45    
POJKAR 13, Strövelstorpshallen
Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P13  -      
12
19:30
fre
19:30    
HERRAR DIV.3, Osby Sporthall
IBK Osby - Munka-Ljungby IBK B1  -  11
12
19:30
fre
19:30    
, Landskrona Idrottshall
» 
IBK Landskrona P04-1 - Munka-Ljungby IBK
3  -  10
10
20:00
ons
20:00    
HERRAR JAS, Lerbäckshallen A
IBK Lund/Elit - Munka-Ljungby IBK7  -  3  
09
19:00
tis
19:00    
Bokning, Fortnox Arena A-hall
Bokning » 
Växjö IBK - Munka-Ljungby IBK
4  -  4  
09
19:00
tis
19:00    
DAMER DIV.1, Fortnox Arena A-hall
Växjö IBK - Munka-Ljungby IBK4  -  4  
 
07
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, TA NER SARG EFTER MATCH
Munka-Ljungby IBK - Olofströms IBK7  -  4  
07
13:30
sön
13:30    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK P05-07
5  -  3  
07
12:30
sön
12:30    
FLICKOR 04/05, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK F04/05 - Munka-Ljungby IBK F042  -  2  
06
15:15
lör
15:15    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
4  -  3  
06
15:15
lör
15:15    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn4  -  3  
06
12:30
lör
12:30    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Träslövsläge IF9  -  6  
06
11:00
lör
11:00    
POJKAR 08/09, Nosabyhallen
Willands IBK P08/09-2 - Munka-Ljungby IBK2  -  4  
06
11:00
lör
11:00    
POJKAR 10, Nosabyhallen
Willands IBK P08/09-2 - Munka-Ljungby IBK2  -  4  
04
19:30
tor
19:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Halmstads IBK10  -  4  
OKTOBER 2021
 
31
14:00
sön
14:00    
DAMER DIV.2, TA NER SARG EFTER MATCH
Munka-Ljungby IBK B - IBK Lund B2  -  2  
31
12:00
sön
12:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC P07-089  -  6  
31
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Perstorp Bälinge IK P0814  -  6  
30
14:30
lör
14:30    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC P05
15  -  0  
30
14:15
lör
14:15    
FLICKOR 06/07/08, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK F06/08-2 - Munka-Ljungby IBK F072  -  3  
30
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK P071  -  3  
30
12:30
lör
12:30    
, Helsingborg Arena B
» 
FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK
3  -  7  
29
19:30
fre
19:30    
Bokning, Almåshallen A
Bokning » 
Lindome IBK - Munka-Ljungby IBK
1  -  3  
29
19:30
fre
19:30    
DAMER DIV.1, Almåshallen A
Lindome IBK - Munka-Ljungby IBK1  -  3  
27
18:30
ons
18:30    
HJ18/P16, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P06-Svart - Munka-Ljungby IBK3  -  2  
 
24
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Pixbo Wallenstam IBF9  -  8  
24
15:20
sön
15:20    
POJKAR 11/12 , Magnarpshallen
Hjärnarps IBK P10-11 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
24
14:00
sön
14:00    
POJKAR 11/12 , Magnarpshallen
Höganäs IBF P12 - Munka-Ljungby IBK 2  -      
24
12:40
sön
12:40    
POJKAR 11/12 , Magnarpshallen
Munka-Ljungby IBK 2 - FC Helsingborg P11/12  -      
24
12:30
sön
12:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
FBC Engelholm F10 - Munka-Ljungby IBK F10  -      
24
12:30
sön
12:30    
POJKAR 11/12 , Magnarpshallen, Magnarp
 
- Munka-Ljungby IBK  -      
24
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F10 - Båstads GIF F10-12  -      
24
10:15
sön
10:15    
POJKAR 11/12 , Magnarpshallen
Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
24
10:15
sön
10:15    
POJKAR 13, Magnarpshallen
Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12  -      
24
09:30
sön
09:30    
POJKAR 11/12 , Magnarpshallen
Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P  -      
24
09:30
sön
09:30    
POJKAR 13, Magnarpshallen
Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P  -      
23
15:15
lör
15:15    
Bokning, Munkahallen
Bokning » 
Munka-Ljungby IBK - Pixbo Wallenstam IBF
5  -  1  
23
15:15
lör
15:15    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Pixbo Wallenstam IBF5  -  1  
23
14:00
lör
14:00    
DAMER DIV.2, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK B8  -  1  
23
13:30
lör
13:30    
POJKAR 08/09, Bråhögshallen
IK Stanstad P08/09 - Munka-Ljungby IBK0  -  11
23
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund P06 S6  -  5  
23
12:20
lör
12:20    
POJKAR 11/12 , T4 Sporthall
Röke IBK P11-12 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
23
11:00
lör
11:00    
POJKAR 11/12 , T4 Sporthall
Willands IBK PF12 - Munka-Ljungby IBK 1  -      
23
10:30
lör
10:30    
POJKAR 10, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P08/09 A - Munka-Ljungby IBK9  -  4  
23
09:40
lör
09:40    
POJKAR 11/12 , T4 Sporthall
Munka-Ljungby IBK 1 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd  -      
23
09:30
lör
09:30    
POJKAR 08/09, Bortamatch
Munka-Ljungby IBK - FC helsingborg  -      
23
09:30
lör
09:30    
POJKAR 11/12 , T4 Sporthall, Hässleholm
 
- Munka-Ljungby IBK  -      
22
20:00
fre
20:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Malmhaug IBF
3  -  3  
22
19:30
fre
19:30    
HERRAR DIV.3, Höörs Idrottshall
Frosta IBF - Munka-Ljungby IBK B2  -  10
 
17
17:20
sön
17:20    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund F10/11 Dalby  -      
17
16:00
sön
16:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Malmhaug IBF F10/11 - Munka-Ljungby IBK  -      
17
14:00
sön
14:00    
HJ18/P16, Sallerupshallen
Eslövs IBF FP06/07 - Munka-Ljungby IBK1  -  8  
17
13:00
sön
13:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Sammandrag 2 matcher  -      
17
12:45
sön
12:45    
Innebandyskolan, Munkahallen
FC Helsingborg P14 svart - Munka-Ljungby IBK 2  -      
17
12:00
sön
12:00    
Innebandyskolan, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
17
11:10
sön
11:10    
Innebandyskolan, Munkahallen
FC Helsingborg P14 blå - Munka-Ljungby IBK 2  -      
17
10:30
sön
10:30    
Innebandyskolan, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK 2 - VV-84 SK Bjuv 13-14 röd  -      
17
09:45
sön
09:45    
POJKAR 10, Strövelstorpshallen
Munka-Ljungby IBK - FBC Engelholm P11  -      
16
16:30
lör
16:30    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Båstads GIF P 05-07
7  -  1  
16
14:30
lör
14:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Willands IBK P08/097  -  2  
16
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 06/07/08, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F08 - Munka-Ljungby IBK F072  -  5  
16
14:00
lör
14:00    
POJKAR 13, Norrehedshallen
Munka-Ljungby IBK - Förslövs IF P/F12-14 Vit  -      
16
13:00
lör
13:00    
POJKAR 10, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg P1016  -  6  
16
12:30
lör
12:30    
POJKAR 13, Norrehedshallen
Gantofta IBK P13-2 - Munka-Ljungby IBK  -      
15
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - VV-84 SK Bjuv4  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
DAMER DIV.2, Klippans Idrottshall
Åby IBK Klippan - Munka-Ljungby IBK B2  -  3  
12
19:00
tis
19:00    
, Helsingborg Arena A
» 
FC Helsingborg P05 - Munka-Ljungby IBK
7  -  7  
 
10
16:30
sön
16:30    
HERRAR DIV.1, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - Munka-Ljungby IBK3  -  2  
10
16:30
sön
16:30    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK - Skurups IBK
7  -  3  
10
12:30
sön
12:30    
FLICKOR 04/05, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F04 - Lomma FBC F054  -  0  
10
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F07 - Gårdarike IBK F07/082  -  4  
09
17:00
lör
17:00    
Bokning, Salming Arena
Bokning » 
Lindås Rasta IBK - Munka-Ljungby IBK
4  -  3  
09
17:00
lör
17:00    
DAMER DIV.1, Salming Arena
Lindås Rasta IBK - Munka-Ljungby IBK4  -  3  
09
15:00
lör
15:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Kävlinge AIK4  -  10
06
19:30
ons
19:30    
, Herrestorpshallen
» 
Höllvikens IBF Gårdarike - Munka-Ljungby IBK
7  -  6  
 
03
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IK Zenith6  -  2  
02
15:00
lör
15:00    
HERRAR JAS, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Warberg IBF - Munka-Ljungby IBK6  -  5  
02
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Burlövs Sporthall
Åkarps IBK P08/09 - Munka-Ljungby IBK9  -  16
02
12:30
lör
12:30    
FLICKOR 06/07/08, Borstahusen idrottshall, Havsgatan 5 Landskrona
IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK  -      
02
09:45
lör
09:45    
FLICKOR 04/05, Bråhögshallen
IK Stanstad F06/07 - Munka-Ljungby IBK F043  -  1  
01
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Malmhaug IBF B9  -  3  
SEPTEMBER 2021
 
29
19:00
ons
19:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg5  -  5  
 
26
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Varla IBK3  -  5  
26
10:30
sön
10:30    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp1  -  5  
25
14:30
lör
14:30    
HERRAR DIV.3, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK B - Munka-Ljungby IBK B4  -  8  
25
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FCH  -      
25
12:00
lör
12:00    
DAMER DIV.2, Bortamatch
Gantofta IBK - Munka-Ljungby IBK  -      
24
16:10
fre
16:10    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Munka P08/09  -      
24
15:45
fre
15:45    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Munka-Ljngby IBK 06  -      
 
19
16:30
sön
16:30    
HERRAR DIV.1, Partillebohallen
FBC Partille - Munka-Ljungby IBK4  -  4  
19
11:00
sön
11:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FBC Engelholm F08  -      
18
15:00
lör
15:00    
Bokning, Lundenhallen
Bokning » 
IBK Göteborg - Munka-Ljungby IBK
2  -  0  
18
15:00
lör
15:00    
DAMER DIV.1, Lundenhallen
IBK Göteborg - Munka-Ljungby IBK2  -  0  
15
19:00
ons
19:00    
HJ18/P16, Bortamatch
Röke - Munka-Ljungby IBK  -      
15
18:30
ons
18:30    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Kustens IF  -      
 
12
16:30
sön
16:30    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Vinbergs   -      
12
14:00
sön
14:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åstorp Kvidinge IBS4  -  4  
08
20:00
ons
20:00    
HERRAR JAS, Bortamatch
FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK  -      
08
18:15
ons
18:15    
HJ18/P16, Bortamatch
FCH - Munka-Ljungby IBK  -      
 
04
13:00
lör
13:00    
, Bortamatch
» 
Höllviken IBF - Munka-Ljungby IBK
3  -  6  
04
12:45
lör
12:45    
FLICKOR 06/07/08, Bortamatch
Bjärreds IBK - Munka-Ljungby IBK  -      
01
19:30
ons
19:30    
HERRAR DIV.1, Bortamatch
Röke IBK - Munka-Ljungby IBK4  -  8  
AUGUSTI 2021
 
29
14:00
sön
14:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Munka Ljungby IBK  -      
29
14:00
sön
14:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Munka Ljungby IBK  -      
29
13:00
sön
13:00    
DAMER DIV.1, Baltiska Hallen A
Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK7  -  1  
27
19:30
fre
19:30    
DAMER DIV.1, Lerbäckshallen A
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit0  -  7  
25
19:00
ons
19:00    
DAMER DIV.1, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Warberg IC - Munka-Ljungby IBK10  -  3  
23
19:30
mån
19:30    
HERRAR DIV.3, Gamla idrottshallen
Fbc Engelholm - Munka-Ljungby IBK  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
, Munkahallen
» 
Munka-Ljungby IBK HJ18 - Röke IBK
7  -  1  
19
20:00
tor
20:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK DA - Onsala IBK7  -  2  
19
19:00
tor
19:00    
HERRAR DIV.1, Bortamatch
Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK2  -  3  
 
14
14:00
lör
14:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Floda IBK6  -  5  
JULI 2021
 
30
10:00
fre
10:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lindås Engelholm  -      
JUNI 2021
 
20
14:00
sön
14:00    
FLICKOR 06/07/08, Bortamatch
Häljarps SK - Munka-Ljungby IBK  -      
20
09:30
sön
09:30    
FLICKOR 04/05, Idrottens hus b-hall
Gantofta - Munka-Ljungby IBK  -      
20
09:00
sön
09:00    
FLICKOR 04/05, Bortamatch
Gantofta - Munka-Ljungby IBK  -      
 
Aktuellt
Stötta oss!
Sponsorer