SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Med glädje och stolthet ger vi förutsättningar åt alla

Spelade matcher
APRIL 2024
 
21
14:15
sön
14:15    
Innebandyskolan, Gantoftahallen
 
- Munka-Ljungby IBK Innebandyskolan   -      
20
09:00
lör
09:00    
POJKAR 08/09, Bjuv och Åstorp
Munka-Ljungby IBK P08-09 - VV-84 SK Bjuv P08-107  -  0  
20
08:45
lör
08:45    
FLICKOR 06/07/08, Gantoftahallen
Gantofta IBK F13 - Munka-Ljungby IBK F080  -  0  
 
07
09:00
sön
09:00    
 
Munka-Ljungby IBK -   -      
06
09:00
lör
09:00    
 
Munka-Ljungby IBK -   -      
MARS 2024
 
30
10:00
lör
10:00    
POJKAR 14/15, Träningsmatch
Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
POJKAR 10/11, Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11 - Munka-Ljungby IBK P103  -  8  
20
19:00
ons
19:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK HJ18 - SST Net  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Röke IBK F10-124  -  1  
17
15:30
sön
15:30    
POJKAR 08/09, Killebäckshallen
IBK Lund 2007-2009 Sandby - Munka-Ljungby IBK P08-09  -      
17
15:30
sön
15:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - FC Helsingborg P103  -  1  
17
12:30
sön
12:30    
POJKAR 12/13 , Bjärehovhallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12  -      
17
11:00
sön
11:00    
POJKAR 12/13 , Bjärehovhallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Gul  -      
17
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 12/13/14/15, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F12-15 - Häljarps SK F13/14/15  -      
17
10:15
sön
10:15    
POJKAR 12/13 , Bjärehovhallen
IBS Svedala P12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
16
16:30
lör
16:30    
FLICKOR 06/07/08, Lerbäckshallen A
IBK Lund F08 - Munka-Ljungby IBK F081  -  1  
16
16:00
lör
16:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Bjärreds IBK P07  -      
16
15:00
lör
15:00    
HERRAR DIV.3, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK - Munka-Ljungby IBK B2  -  2  
16
14:30
lör
14:30    
HJ18/P16, Halörhallen
Höllvikens IBF - Munka-Ljungby IBK3  -  11
16
13:00
lör
13:00    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/109  -  2  
13
19:00
ons
19:00    
FLICKOR 06/07/08, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF F07/09 - Munka-Ljungby IBK F083  -  6  
13
18:15
ons
18:15    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Osby  -      
 
10
15:30
sön
15:30    
HJ18/P16, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK  -      
10
15:00
sön
15:00    
DAMER DIV.1, Halörhallen
Höllvikens IBF A - Munka-Ljungby IBK A2  -  6  
10
14:30
sön
14:30    
POJKAR 12/13 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Lönsboda IBK P/F-13  -      
10
13:30
sön
13:30    
POJKAR 08/09, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P07-08 - Munka-Ljungby IBK P08-092  -  5  
10
12:00
sön
12:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Palmstaden IK2  -  11
10
11:45
sön
11:45    
Innebandyskolan, Gantoftahallen
 
- Munka-Ljungby IBK  -      
10
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - FBC Engelholm F08/F092  -  4  
10
09:00
sön
09:00    
POJKAR 10/11, Qpoolen
Röke IBK P09 - Munka-Ljungby IBK P10/115  -  4  
09
17:00
lör
17:00    
HERRAR DIV.1, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF - Munka-Ljungby IBK1  -  12
09
15:00
lör
15:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Hofterups IBF  -      
09
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - FBC Engelholm P096  -  2  
09
10:30
lör
10:30    
POJKAR 14/15, Idrottens Hus B
Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit - Munka-Ljungby IBK P14-16  -      
09
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 09/10/11, Idrottens Hus A
FC Helsingborg F09-11 - Munka-Ljungby IBK F09-113  -  6  
09
09:00
lör
09:00    
POJKAR 14/15, Idrottenshus B
Munka-Ljungby IBK P14-16 - Höganäs IBF P15 Röd  -      
08
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Burlöv HIBF7  -  6  
07
20:00
tor
20:00    
HJ18/P16, Helsingborg Arena B
FC/FBC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK4  -  2  
06
19:00
ons
19:00    
FLICKOR 06/07/08, Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF F07/09 - Munka-Ljungby IBK F081  -  1  
05
18:00
tis
18:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - Emmaljunga GOIF F072  -  2  
 
03
17:30
sön
17:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Gantofta IBK7  -  4  
03
15:30
sön
15:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund7  -  1  
03
11:20
sön
11:20    
FLICKOR 12/13/14/15, Brogårdaskolan
Munka-Ljungby IBK F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16  -      
03
10:40
sön
10:40    
FLICKOR 12/13/14/15, Brogårdaskolan
IBK Lund F14 Sandby - Munka-Ljungby IBK F14/15  -      
03
10:30
sön
10:30    
POJKAR 12/13 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bjärreds IBK P12 Gul  -      
03
10:00
sön
10:00    
POJKAR 08/09, Strandängsskolan
Båstads GIF P08-09 - Munka-Ljungby IBK P08-092  -  13
02
17:30
lör
17:30    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBK Lund B3  -  4  
02
15:00
lör
15:00    
POJKAR 14/15, Höörs Idrottshall
Munka-Ljungby IBK P14-15 - Willands IBK PF13 Svart  -      
02
14:00
lör
14:00    
POJKAR 14/15, Höörs Idrottshall
Frosta IBF P13/14 - Munka-Ljungby IBK P14-15  -      
02
13:30
lör
13:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Olofströms IBK8  -  10
02
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS P07/08 - Munka-Ljungby IBK P08-093  -  3  
01
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Lönsboda IBK1  -  5  
01
18:30
fre
18:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/101  -  7  
01
18:30
fre
18:30    
HERRAR JAS, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK10  -  2  
FEBRUARI 2024
 
28
20:00
ons
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Röke IBK5  -  3  
27
20:00
tis
20:00    
HERRAR JAS, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg/FBC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK10  -  8  
 
24
16:00
lör
16:00    
HERRAR DIV.1, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Vetlanda IBF - Munka-Ljungby IBK5  -  5  
24
13:30
lör
13:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Åstorp/Kvidinge IBS A4  -  4  
 
17
16:15
lör
16:15    
DAMER DIV.1, Lerbäckshallen A
IBK Lund A - Munka-Ljungby IBK A2  -  1  
17
16:00
lör
16:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Willands IBK P08/097  -  4  
17
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 09/10/11, Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF F09-11 - Munka-Ljungby IBK F09-116  -  4  
17
13:30
lör
13:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - CL98IC5  -  7  
16
20:00
fre
20:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - FBC Engelholm P07/085  -  5  
16
19:30
fre
19:30    
HERRAR DIV.3, Nosabyhallen
Willands IBK A - Munka-Ljungby IBK B14  -  4  
13
20:00
tis
20:00    
HERRAR JAS, Lönsboda Sporthall
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - IBK Lund/Elit3  -  4  
 
11
18:30
sön
18:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Lönsboda IBK P08-104  -  0  
11
14:00
sön
14:00    
DAMER DIV.2, Lerbäckshallen A
IBK Lund B - Munka-Ljungby IBK B4  -  3  
11
14:00
sön
14:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - IBK Osby F10/1113  -  2  
11
13:00
sön
13:00    
POJKAR 10/11, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P10 - Munka-Ljungby IBK P102  -  5  
11
10:30
sön
10:30    
POJKAR 12/13 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Höganäs IBF P12/13  -      
11
09:30
sön
09:30    
POJKAR 10/11, Förslövs Idrottshall
Förslövs IF P/F 09-11 - Munka-Ljungby IBK P10/115  -  5  
10
16:00
lör
16:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund3  -  4  
10
13:30
lör
13:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Malmhaug IBF A7  -  5  
10
13:30
lör
13:30    
POJKAR 08/09, Västergårdshallen
FC/FBC Helsingborg P07 - Munka-Ljungby IBK P08-091  -  6  
10
13:00
lör
13:00    
HERRAR DIV.1, Hovshaga Sporthall
Hovshaga AIF - Munka-Ljungby IBK8  -  4  
10
12:00
lör
12:00    
POJKAR 14/15, Ugglehallen
Munka-Ljungby IBK P14-15 - Perstorp Bälinge IK P12/13  -      
10
11:00
lör
11:00    
POJKAR 14/15, Ugglehallen
Lönsboda IBK P/F-14 - Munka-Ljungby IBK P14-15  -      
09
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Hjärnarps IBK3  -  9  
07
20:15
ons
20:15    
HERRAR JAS, Lerbäckshallen A
IBK Lund/Elit - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK11  -  2  
06
20:00
tis
20:00    
DAMER DIV.1, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK A0  -  13
 
04
18:30
sön
18:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Lomma FBC P08/09 A5  -  5  
04
16:00
sön
16:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Röke IBK A7  -  1  
04
13:30
sön
13:30    
POJKAR 14/15, Strandängsskolan
Munka-Ljungby IBK P14-16 - Båstads GIF PF 14/15 svart  -      
04
12:45
sön
12:45    
POJKAR 14/15, Strandängsskolan
Gantofta IBK P15-2 - Munka-Ljungby IBK P14-16  -      
04
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - Höllvikens IBF P10-114  -  2  
04
10:00
sön
10:00    
Innebandyskolan, Helsingborg Arena B
 
- Munka-Ljungby IBK  -      
03
16:00
lör
16:00    
POJKAR 08/09, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P08/09 - Munka-Ljungby IBK P08-090  -  3  
03
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 09/10/11, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F09/10 - Munka-Ljungby IBK F09-113  -  6  
03
10:30
lör
10:30    
FLICKOR 12/13/14/15, Höganäs Sportcenter B
Munka-Ljungby IBK F14/15 - Höganäs IBF F14/15  -      
03
09:45
lör
09:45    
FLICKOR 12/13/14/15, Höganäs Sportcenter B
FBC Engelholm F14/15 Röd - Munka-Ljungby IBK F14/15  -      
02
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Förslövs IF1  -  1  
02
19:30
fre
19:30    
HJ18/P16, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona/Hofterups IBF - Munka-Ljungby IBK4  -  9  
01
19:45
tor
19:45    
HERRAR DIV.3, Aggarpshallen
IBS Svedala - Munka-Ljungby IBK B8  -  8  
JANUARI 2024
 
28
18:30
sön
18:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - IBK Lund P2007-2009 Sandby2  -  4  
28
16:15
sön
16:15    
FLICKOR 06/07/08, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC F07-08 - Munka-Ljungby IBK F087  -  11
28
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FBC Karlskrona8  -  5  
28
13:30
sön
13:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - IBK Landskrona P093  -  4  
28
13:00
sön
13:00    
HERRAR DIV.3, Bråhögshallen
IK Stanstad - Munka-Ljungby IBK B15  -  2  
28
11:00
sön
11:00    
FLICKOR 09/10/11, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Munka-Ljungby IBK F09-112  -  4  
27
16:00
lör
16:00    
HJ18/P16, Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK8  -  7  
27
13:10
lör
13:10    
FLICKOR 12/13/14/15, Ängelholms Idrottshall
Munka-Ljungby IBK F12-15 - Röke IBK F13-14  -      
27
12:30
lör
12:30    
POJKAR 12/13 , Gyahallen
Höllvikens IBF P12 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
27
11:00
lör
11:00    
POJKAR 12/13 , Nosabyhallen
FBC Engelholm P13 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
27
11:00
lör
11:00    
POJKAR 14/15, Bortamatch
Munka-Ljungby IBK - Fbc engelholm  -      
27
09:00
lör
09:00    
Innebandyskolan, Kungsgårdshallen
 
- Munka-Ljungby IBK Innebandyskolan   -      
26
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Slättängshallen
Lomma FBC - Munka-Ljungby IBK B6  -  8  
26
19:30
fre
19:30    
DAMER DIV.1, Stadions Sporthall
Malmö FBC Utveckling - Munka-Ljungby IBK A2  -  5  
25
20:00
tor
20:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - Warberg IBF 3  -  6  
24
20:00
ons
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Örkelljunga IF A4  -  7  
24
19:30
ons
19:30    
HERRAR DIV.1, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge - Munka-Ljungby IBK4  -  5  
 
21
16:00
sön
16:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK7  -  0  
21
15:00
sön
15:00    
POJKAR 08/09, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Munka-Ljungby IBK P08-0911  -  3  
21
14:30
sön
14:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - Malmhaug IBF F07/082  -  3  
21
09:40
sön
09:40    
POJKAR 12/13 , Landskrona Idrottshall
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Gårdarike IBK P/F11-12  -      
21
09:00
sön
09:00    
FLICKOR 12/13/14/15, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg F12-13 - Munka-Ljungby IBK F12-15  -      
21
09:00
sön
09:00    
Innebandyskolan, Arena Åstorp
 
- Munka-Ljungby IBK  -      
21
09:00
sön
09:00    
POJKAR 12/13 , Strandängsskolan
Båstads GIF P 12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
20
15:15
lör
15:15    
HERRAR DIV.3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Munka-Ljungby IBK B7  -  9  
20
13:30
lör
13:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - IK Stanstad5  -  0  
20
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Halörhallen
Höllvikens IBF P07 - Munka-Ljungby IBK P08-095  -  6  
20
13:00
lör
13:00    
POJKAR 10/11, Helsingborg Arena B
FC Helsingborg P10 - Munka-Ljungby IBK P102  -  7  
19
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp4  -  3  
19
19:45
fre
19:45    
DAMER DIV.2, Söderslättshallen B
Palmstaden IK - Munka-Ljungby IBK B9  -  2  
15
20:30
mån
20:30    
HERRAR JAS, Halörhallen
Höllvikens IBF - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK2  -  11
 
14
18:00
sön
18:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Malmö FBC B3  -  0  
14
13:30
sön
13:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - IBS Svedala P10/1122  -  0  
14
13:15
sön
13:15    
POJKAR 14/15, Ängelholms Idrottshall
Gantofta IBK P15-1 - Munka-Ljungby IBK P14-16  -      
14
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 12/13/14/15, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F14/15 - Höganäs IBF F14/15  -      
13
16:00
lör
16:00    
FLICKOR 09/10/11, Gantoftahallen
Gantofta IBK F11 - Munka-Ljungby IBK F09-113  -  8  
13
16:00
lör
16:00    
HERRAR DIV.1, Gemla Sporthall
Gransholms IF - Munka-Ljungby IBK7  -  9  
13
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK5  -  3  
12
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.1, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm - Munka-Ljungby IBK A4  -  3  
12
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Munka-Ljungby IBK B10  -  2  
12
19:00
fre
19:00    
POJKAR 10/11, Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10 - Munka-Ljungby IBK P10/114  -  8  
10
20:00
ons
20:00    
FLICKOR 06/07/08, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK F07/08 2 - Munka-Ljungby IBK F084  -  4  
10
20:00
ons
20:00    
HERRAR JAS, Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona/Hofterups IBF - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK5  -  9  
DECEMBER 2023
 
20
19:30
ons
19:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC3  -  2  
18
18:00
mån
18:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Åstorp/Kvidinge IBS P07/083  -  4  
 
17
17:30
sön
17:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Hofterups IBF P098  -  3  
17
15:00
sön
15:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 6  -  3  
17
12:30
sön
12:30    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBK Lund B6  -  3  
17
11:00
sön
11:00    
Röke IBK F10-12 - Munka-Ljungby IBK F09-112  -  4  
16
15:00
lör
15:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Skurups IBK A1  -  4  
16
14:30
lör
14:30    
HERRAR DIV.1, Ribbahallen A-hall
Gränna AIS - Munka-Ljungby IBK2  -  3  
16
14:30
lör
14:30    
POJKAR 08/09, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P07 - Munka-Ljungby IBK P08-093  -  9  
16
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - Lomma FBC/Bjärreds IBK F08/093  -  1  
16
12:30
lör
12:30    
FLICKOR 12/13/14/15, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F14/15 Grön - Munka-Ljungby IBK F14/15  -      
16
11:00
lör
11:00    
POJKAR 12/13 , Lönsboda Sporthall
Hjärnarps IBK P11/12 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
16
10:30
lör
10:30    
POJKAR 10/11, Lerbäckshallen A
IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund - Munka-Ljungby IBK P103  -  3  
15
20:00
fre
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF6  -  5  
15
20:00
fre
20:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Höllviken  -      
15
19:30
fre
19:30    
HERRAR DIV.3, Höörs Idrottshall
Frosta IBF - Munka-Ljungby IBK B6  -  3  
11
19:30
mån
19:30    
FLICKOR 06/07/08, Vipeholmshallen
IBK Lund - Munka-Ljungby IBK  -      
11
19:30
mån
19:30    
FLICKOR 06/07/08, Vipeholmshallen
IBK Lund F09/10 - Munka-Ljungby IBK F086  -  1  
 
10
16:00
sön
16:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Höllvikens IBF A9  -  3  
10
16:00
sön
16:00    
HERRAR JAS, Stadions Sporthall
Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK3  -  9  
10
16:00
sön
16:00    
POJKAR 10/11, Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L-A - Munka-Ljungby IBK P10/114  -  3  
10
12:00
sön
12:00    
POJKAR 08/09, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK P08-10 - Munka-Ljungby IBK P08-091  -  7  
10
10:30
sön
10:30    
POJKAR 12/13 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12  -      
10
sön
00:00    
HJ18/P16, Tolvåkershallen B
Hofterups IBF - Munka-Ljungby IBK  -      
09
15:00
lör
15:00    
Innebandyskolan, Häljarps idrottshall
 
- Munka-Ljungby IBK  -      
09
15:00
lör
15:00    
POJKAR 14/15, Bortamatch
Örkelljunga - Munka-Ljungby IBK  -      
09
14:30
lör
14:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - Bjärreds IBK P106  -  1  
09
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - FC Helsingborg F09-112  -  0  
08
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Gårdarike IBK9  -  4  
07
19:30
tor
19:30    
DAMER DIV.2, Förslövs Idrottshall
Förslövs IF - Munka-Ljungby IBK B5  -  3  
04
20:00
mån
20:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - FC Helsingborg/FBC Helsingborg4  -  4  
 
03
17:30
sön
17:30    
DAMER DIV.1, Gantoftahallen
Gantofta IBK - Munka-Ljungby IBK A3  -  3  
03
17:30
sön
17:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Röke IBK P092  -  3  
03
14:00
sön
14:00    
POJKAR 12/13 , Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P12-13 - Båstads GIF P 12/13  -      
03
13:00
sön
13:00    
POJKAR 08/09, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P09 - Munka-Ljungby IBK P08-094  -  8  
03
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 09/10/11, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - Munka-Ljungby IBK F09-116  -  1  
03
10:30
sön
10:30    
POJKAR 14/15, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P14-16 - Båstads GIF PF 14/15 svart  -      
02
16:00
lör
16:00    
HERRAR DIV.3, Burlövs Sporthall
Burlöv HIBF - Munka-Ljungby IBK B2  -  4  
02
13:00
lör
13:00    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Malmö FBC P07-086  -  2  
02
09:00
lör
09:00    
FLICKOR 12/13/14/15, T4 Sporthall
Röke IBK F13-14 - Munka-Ljungby IBK F12-15  -      
01
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmhaug IBF19  -  3  
01
19:30
fre
19:30    
HJ18/P16, Qpoolen
Röke IBK - Munka-Ljungby IBK3  -  4  
NOVEMBER 2023
 
26
18:00
sön
18:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - IBK Genarp2  -  5  
26
15:30
sön
15:30    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Lomma FBC1  -  3  
26
13:30
sön
13:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Båstads GIF P08-097  -  4  
26
12:00
sön
12:00    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Malmö FBC P09-109  -  1  
26
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Höganäs IBF F09-114  -  7  
26
09:45
sön
09:45    
FLICKOR 12/13/14/15, Höganäs Sportcenter B
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Munka-Ljungby IBK F12-15  -      
26
09:30
sön
09:30    
POJKAR 12/13 , Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
25
16:40
lör
16:40    
HERRAR DIV.3, Lerbäckshallen A
IBK Lund B - Munka-Ljungby IBK B3  -  8  
25
14:00
lör
14:00    
HERRAR DIV.1, Olofströms Sporthall
Olofströms IBK - Munka-Ljungby IBK3  -  5  
25
12:30
lör
12:30    
POJKAR 10/11, Gyahallen
Höllvikens IBF P10-11 - Munka-Ljungby IBK P102  -  10
25
12:00
lör
12:00    
DAMER DIV.1, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS A - Munka-Ljungby IBK A2  -  1  
25
12:00
lör
12:00    
Munka-Ljungby IBK - Åstorp   -      
24
20:00
fre
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - FC/FBC Helsingborg5  -  4  
 
19
18:30
sön
18:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - FC Helsingborg P1011  -  3  
19
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Vetlanda IBF5  -  4  
19
13:30
sön
13:30    
POJKAR 10/11, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Munka-Ljungby IBK P10/110  -  5  
19
12:00
sön
12:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - IBK Lund F085  -  2  
19
11:30
sön
11:30    
FLICKOR 12/13/14/15, Killebäckshallen
Munka-Ljungby IBK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Blå  -      
19
10:00
sön
10:00    
Innebandyskolan, Söndrebaljshallen
 
Hjärnarp - Munka-Ljungby IBK  -      
18
15:30
lör
15:30    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - IBK Lund A3  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
FLICKOR 09/10/11, Osby Sporthall
IBK Osby F10/11 - Munka-Ljungby IBK F09-111  -  5  
18
12:30
lör
12:30    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Willands IBK A4  -  6  
18
10:00
lör
10:00    
POJKAR 08/09, Nosabyhallen
Willands IBK P08/09 - Munka-Ljungby IBK P08-093  -  6  
18
10:00
lör
10:00    
POJKAR 12/13 , Bortamatch
Röke IBK - Munka-Ljungby IBK  -      
18
lör
00:00    
HJ18/P16, Bortamatch
Urdraget lag (Frosta) - Munka-Ljungby IBK  -      
17
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Palmstaden IK5  -  5  
17
20:00
fre
20:00    
POJKAR 08/09, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm P07/08 - Munka-Ljungby IBK P08-093  -  3  
17
19:30
fre
19:30    
HJ18/P16, Killebäckshallen
IBK Lund - Munka-Ljungby IBK1  -  9  
 
12
10:00
sön
10:00    
POJKAR 14/15, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart - Munka-Ljungby IBK P14-16  -      
11
15:30
lör
15:30    
DAMER DIV.1, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF A - Munka-Ljungby IBK A1  -  8  
11
13:00
lör
13:00    
HERRAR DIV.3, Söndrebaljshallen
Hjärnarps IBK - Munka-Ljungby IBK B4  -  6  
11
09:40
lör
09:40    
POJKAR 12/13 , Slättängshallen
IBS Svedala P12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
08
20:30
ons
20:30    
HERRAR JAS, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK4  -  7  
 
05
11:00
sön
11:00    
POJKAR 10/11, Ugglehallen
Munka-Ljungby IBK - Perstorp Bälinge IK P08  -      
04
12:00
lör
12:00    
HERRAR DIV.1, SBB Arena
CL98IC - Munka-Ljungby IBK5  -  4  
OKTOBER 2023
 
29
18:30
sön
18:30    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Lönsboda IBK4  -  9  
29
16:00
sön
16:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - IBK Landskrona10  -  0  
29
12:30
sön
12:30    
FLICKOR 06/07/08, Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm F08/F09 - Munka-Ljungby IBK F088  -  1  
29
12:30
sön
12:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - FC/FBC Helsingborg P074  -  2  
29
10:00
sön
10:00    
POJKAR 10/11, Aggarpshallen
IBS Svedala P10/11 - Munka-Ljungby IBK P101  -  19
28
16:00
lör
16:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Landskrona/Hofterups IBF7  -  6  
28
13:30
lör
13:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Hovshaga AIF4  -  6  
27
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IBS Svedala8  -  8  
26
19:30
tor
19:30    
HERRAR JAS, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF - Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK8  -  4  
 
22
18:30
sön
18:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Åstorp/Kvidinge IBS P08/093  -  8  
22
18:00
sön
18:00    
HERRAR JAS, Lönsboda Sporthall
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - Höllvikens IBF5  -  5  
22
17:00
sön
17:00    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - IBK Lund P2010-2011 Dalby/Lund4  -  1  
22
15:30
sön
15:30    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - VV-84 SK Bjuv F09-1111  -  3  
22
11:00
sön
11:00    
DAMER DIV.2, Lerbäckshallen A
IBK Lund B - Munka-Ljungby IBK B4  -  2  
22
10:30
sön
10:30    
FLICKOR 12/13/14/15, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F12-15 - FC Helsingborg F12-13  -      
21
16:00
lör
16:00    
HERRAR DIV.1, Vedeby Sporthall A
FBC Karlskrona - Munka-Ljungby IBK4  -  2  
21
13:00
lör
13:00    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - Höganäs IBF F07/093  -  0  
21
11:30
lör
11:30    
POJKAR 08/09, Slättängshallen
Lomma FBC P08/09 A - Munka-Ljungby IBK P08-091  -  5  
21
10:00
lör
10:00    
Innebandyskolan, Bortamatch
 
Vv84 Bjuv - Munka-Ljungby IBK  -      
20
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - IK Stanstad3  -  7  
20
19:30
fre
19:30    
HJ18/P16, Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK - Munka-Ljungby IBK  -      
19
20:00
tor
20:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC2  -  4  
18
19:30
ons
19:30    
DAMER DIV.1, Qpoolen
Röke IBK A - Munka-Ljungby IBK A4  -  6  
18
19:30
ons
19:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge5  -  5  
 
15
18:30
sön
18:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 - Förslövs IF P/F 09-115  -  0  
15
17:00
sön
17:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Häljarps SK F09/105  -  5  
15
14:00
sön
14:00    
FLICKOR 06/07/08, Vittsjö Idrottshall
Emmaljunga GOIF F07 - Munka-Ljungby IBK F085  -  5  
15
14:00
sön
14:00    
POJKAR 12/13 , Pilbäckshallen
IBK Lund P2011 SÖ - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
15
12:00
sön
12:00    
HJ18/P16, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Munka-Ljungby IBK  -      
15
10:00
sön
10:00    
POJKAR 10/11, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK P10 - Munka-Ljungby IBK P102  -  7  
15
09:45
sön
09:45    
POJKAR 14/15, Höganäs Sportcenter B
Båstads GIF PF 14/15 vit - Munka-Ljungby IBK P14-16  -      
14
15:00
lör
15:00    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F09-11 - Gantofta IBK F114  -  2  
14
13:00
lör
13:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - IBK Landskrona/Hofterups IBF10  -  2  
14
12:00
lör
12:00    
POJKAR 12/13 , Tianshallen
Emmaljunga GOIF P11 - Munka-Ljungby IBK P12-13  -      
13
20:00
fre
20:00    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Förslövs IF4  -  5  
13
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.1, Genarps Idrottshall
IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK7  -  4  
12
20:00
tor
20:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - Malmö FBC Utveckling5  -  3  
11
20:00
ons
20:00    
HERRAR DIV.3, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF A - Munka-Ljungby IBK B4  -  8  
 
08
18:30
sön
18:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - Höllvikens IBF P076  -  1  
08
17:00
sön
17:00    
POJKAR 10/11, Osby Sporthall
IBK Osby P09/10 - Munka-Ljungby IBK P10/117  -  4  
08
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Gransholms IF7  -  4  
08
10:30
sön
10:30    
POJKAR 10/11, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10 - Höllvikens IBF P10-116  -  3  
08
sön
00:00    
POJKAR 08/09, Bortamatch
Urdraget lag (Höllviken) - Munka-Ljungby IBK P08-09  -      
07
13:00
lör
13:00    
DAMER DIV.2, Slättängshallen
Lomma FBC - Munka-Ljungby IBK B1  -  2  
07
13:00
lör
13:00    
HJ18/P16, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp3  -  2  
06
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - VV-84 SK Bjuv A7  -  4  
06
18:30
fre
18:30    
FLICKOR 06/07/08, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK F08 - Örkelljunga IF F07/096  -  2  
05
20:00
tor
20:00    
DAMER DIV.1, Bråhögshallen
IK Stanstad - Munka-Ljungby IBK A0  -  10
 
01
18:30
sön
18:30    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P08-09 - VV-84 SK Bjuv P08-108  -  2  
01
16:00
sön
16:00    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK A - FBC Engelholm6  -  3  
SEPTEMBER 2023
 
30
13:00
lör
13:00    
HERRAR JAS, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK/Lönsboda IBK - Malmö FBC 8  -  2  
30
10:30
lör
10:30    
POJKAR 08/09, Aggarpshallen
IBS Svedala P07 - Munka-Ljungby IBK P08-092  -  7  
29
20:30
fre
20:30    
HERRAR DIV.1, Baltiska Hallen A
Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK4  -  7  
29
19:30
fre
19:30    
HERRAR DIV.3, Stadions Sporthall
Malmö FBC B - Munka-Ljungby IBK B4  -  3  
29
17:30
fre
17:30    
POJKAR 10/11, Bortamatch
FBC Engelholm - Munka-Ljungby IBK  -      
27
20:00
ons
20:00    
DAMER DIV.1, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK A - Munka-Ljungby IBK A4  -  5  
 
23
16:00
lör
16:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - Frosta IBF5  -  4  
23
13:30
lör
13:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Gränna AIS6  -  2  
23
11:00
lör
11:00    
Häljarp - Munka-Ljungby IBK  -      
21
18:15
tor
18:15    
POJKAR 08/09, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - MIBK D1  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBS Svedala4  -  4  
17
09:45
sön
09:45    
FLICKOR 09/10/11, Munkahallen
Fch cup - Munka-Ljungby IBK  -      
16
14:00
lör
14:00    
HERRAR DIV.1, Bortamatch
Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK  -      
15
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Kungsgårdshallen
FBC Engelholm - Munka-Ljungby IBK13  -  3  
13
19:30
ons
19:30    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
 
Munka-Ljungby IBK - Skånelaget P07  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
DAMER DIV.1, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS - Munka-Ljungby IBK  -      
09
14:00
lör
14:00    
DAMER DIV.2, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS - Munka-Ljungby IBK6  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Genarp  -      
08
20:00
fre
20:00    
HERRAR DIV.3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - IBK Lund2  -  3  
 
02
14:00
lör
14:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Backadalen IBF  -      
AUGUSTI 2023
 
27
15:00
sön
15:00    
HERRAR DIV.1, Bortamatch
Bjärred - Munka-Ljungby IBK  -      
 
19
13:00
lör
13:00    
HERRAR DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Varla  -      
18
19:45
fre
19:45    
DAMER DIV.1, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Skurups IBK  -      
18
19:45
fre
19:45    
DAMER DIV.2, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK - Skurups IBK4  -  4  
 
10
18:00
tor
18:00    
HERRAR DIV.3, Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona - Munka-Ljungby IBK  -      
 
Aktuellt
Stötta oss!
Sponsorer